Autor Tema: Golf IV 1.9TDI  (Pročitano 4281 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže BladeBG

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5030
  • Age: 37
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +107/-75
  • Pol: Muškarac
  • Gram rada, vredniji je od tone teorije.
  • Auto: VW Passat B5.5 1.9TDI Variant
Odg: Golf IV 1.9TDI
« Odgovor #20 poslato: Januar 09, 2013, 02:26:32 posle podne »
Nemoj slicajno da pokusas sa obicnim torexom da skines ove srafove koji drze bravu sa strane, nece uspeti. Samo ces sraf da s..bes. Samo triple square. Ja sam taj prekidac na passatu na dvoje vrata sredjivao. Uh, ni manje posla, ni vece za..bancije.

Posto i ja volim tako na kolima sam sve da radim kupio sam komplet torexa, inbusa i triple square-a u kutiji. Sa adapterima za 1/2 gedoru i 3/8. Vredi svaku paru.

Najbolji način da nešto uradite je da prekinete pričate i počnete da radite.

Van mreže Fortuna89

  • VW Početnik
  • Poruke: 23
  • Age: 34
  • Lokacija: Smederevska Palanka
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: MK4 1.9TDI
Odg: Golf IV 1.9TDI
« Odgovor #21 poslato: Januar 09, 2013, 09:20:03 posle podne »
Hvala na savetu,sada je hladno da to rasturam,kad dodju malo topliji dani,pokusavao sam da sipam wd sprej,i da otkljucavam kljucem,ali nece da proradi,verovatno je crko mikroprekidac,a nije zaglavio,jer sam ja taj dan prao auto,pa su brave malo zaledile,i ja pokusao da otvorim,i eto,

Van mreže Fortuna89

  • VW Početnik
  • Poruke: 23
  • Age: 34
  • Lokacija: Smederevska Palanka
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: MK4 1.9TDI
Odg: Golf IV 1.9TDI
« Odgovor #22 poslato: Avgust 14, 2013, 09:59:22 posle podne »
Ljudi treba mi pomoc,uzeo sam original dnevna svetla za golf Iv,e sad,dobio sam semu da povezem,- sam povezao,i plus gde ide u far,ali imam jos jednu zicu koju trebam da vezem na konektor koji stoji na semi sa 4 zice,a kod mene na golfu na tom mestu ima samo konektor sa dve zice.Evo okacicu i uputstvo,pa ako neko moze da mi pomogne,ili da mi pokaze na slici gde se nalazi taj konektor.Hvala svima.